Motto: ÚKOL MUSÍ BÝT SPLNĚN.

Klub výsadkových veteránů Prostějov, informace

Do rubriky "Stanovy KVV Prostějov" byl dne 3.8.2013 doplněn aktualizovaný "Organizační a Jednací řád KVV Prostějov".
V rubrice "Zpravodaj KVV Prostějov" se můžete seznámit s vydaným 59. číslem Zpravodaje.
V rubrice"Spolupráce s ostat.KVV v ČR a SR" máte k dispozici časopis "Spravodajca" 3/2013.
DSC_6054.JPG
Dne 29.6.2013 proběhl 1.ročník pochodu 22.vb věnovaný plk.Františku Mansfeldovi za účasti více jak 700 osob. Děkujeme organizátorům kol. Jindrovi Starému jun. a Michalovi Muchovi za skvěle připravenou akci.Na zabezpečení této velmi zdařilé akce se podíleli i členové KVV Prostějov, také jim patří dík spokojených účastníků.
V rubrice "Fotogalerie" jsou ke zhlédnutí fotografie člena KVV Prostějov Jardy Kováře z této úspěšné akce.
Účast na střelecké soutěži „O Pohár Primátora města Prostějova“

Dne 28. 6. 2013 jsme od Magistrátu města přijali pozvání na střeleckou soutěž ze služebních revolverů MP „O Pohár Primátora města Prostějova“. Náš klub reprezentovalo družstvo ve složení: kol. Rudolf Zapletal, Jaroslav Ondrejčák a Freantišek Chudý. Soutěže se účastnilo 29 tříčlenných družstev ve kterých jsme ve velmi náročné konkurenci profesionálů - policistů, vojáků, střeleckých klubů, obsadili pěkné 6. místo. V jednotlivcích se nejlépe umístil kol. František Chudý, který v mužích obsadil 10. místo.
Děkujeme Magistrátu města za pozvání, bezchybnou a vynikající organizaci i logistické zabezpečení střeleb řediteli soutěže Mgr. Janu Nagymu.
kol. František Chudý
Dne 18.6.2013 se zúčastnila delegace KVV Prostějov pietního aktu k výročí akce Anthropoid a pietního aktu v Praze-Dejvicích.
Návštěvy Prahy využila také ke shlédnutí expozice vojenského a leteckého muzea v Praze - Kbelích. Obrazová reportáž Jaroslava Kováře z tohoto dne je editována v rubrice "Spolupráce s ostat.KVV v ČR a SR".

V rubrice "Branné hry a soutěže výsad.veteránů" jsou editovány výsledky střeleckého trojboje ze dne 14.6.2013.
IMG_0207.JPG
V rubrice "Spolupráce se 601.skss..." je reportáž ze slavnostního křtu knihy Plukovník Oldřich Talášek, "Dokud dýchám, doufám..." autora Martina Vaňourka ze dne 25.3.2013.

Znak KVV Prostějov

Odznak KVV Prostejov od roku 2002.JPG

Union European Paratroopers

Union European

Union European

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one