Motto: ÚKOL MUSÍ BÝT SPLNĚN.

Výroční shromáždění KVV Prostějov - 23.11.2013

DSC_8630.JPG
Výroční shromáždění KVV Prostějov 2013
Výroční shromáždění Klubu výsadkových veteránů se uskutečnilo v Národním domě dne 23.listopadu 2013 v 16,00 hod. Tak jako vždy, jsme na tomto shromáždění přivítali významné hosty, kteří nás poctili svou přítomností. Primátor Statutárního města Prostějova, pan Miroslav Pišťák, genmjr.Ing. Milan Kovanda, velitel 601. skss plk. Ing. Karel Řehka, ředitel Krajského vojenského velitelství v Olomouci plk.Ing. Josef Kula, zástupce vel. 102.pzpr, Předseda předsednictva vojenských výsadkových veteránů SR plk.v.v. Anton Múdry, vel. ASC Dukla Ing. Jiří Šafanda. Dále se našeho Výročního shromáždění zúčastnili delegace 17 klubů výsadkových veteránů z České republiky a 4 klubů ze Slovenské republiky.
Na tomto Výročním shromáždění byly vyhodnoceny všechny oblasti, které zahrnoval roční plán akcí, vzájemná spolupráce s ostatními kluby v ČR a SR.
Připravili jsme změny Stanov, např. počet členů výboru z 9 na 11 členů, dále zvýšení ročního členského příspěvku na 150,- Kč
Podrobnější zpráva z jednání Výročního shromáždění KVV Prostějov bude uveřejněna ve Zpravodaji č. 61.I toto shromáždění bylo uskutečněno za finanční podpory Statutárního města Prostějova.

kolega ing. Jindřich Čtverák
10.12.2013 18:16:32
Klub výsadkových veteránů Prostějov, z.s.

Znak KVV Prostějov

Odznak KVV Prostejov od roku 2002.JPG

Union European Paratroopers

Union European

Union European

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one