Motto: ÚKOL MUSÍ BÝT SPLNĚN.
Vážení přátelé, kolegové,

již dříve jsem informoval, že nakladatelství EPOCHA Praha zveřejnilo upoutávku na naši knihu vydanou v květnu 2021. Viz níže odkaz, nebo k nahlédnutí na knihu v informaci na tomto webu ze dne 24.5.2021.

Kameník V. - Kopecký M., Andělé se samopalem, Výsadkářky 2. čs. samostatné paradesantní brigády v SSSR.

Pováleční výsadkoví veteráni tradičně jezdí 18. června do Prahy uctít památku 7 padlých parašutistů. K památnému místu u pravoslavného kostela v Resslově ulici také delegace Klubů výsadkových veteránů ČR a SR pokládají věnce a kytice.

Informuji KVV a zájemce o výše uvedenou knihu, že ji mohou získat mnohem levněji, za 350 Kč. Dle oznámeného zájmu, ve spolupráci s ČsOL, zajistíme pro přihlášené 10 - 20 knih Andělé se samopalem.
Prodej knih bude v pátek 18. června 2021 v Resslově ulici v Praze (v blízkosti krypty), poblíže hospůdky "U parašutistů" v 9. 30 - 10 hod.

Prosím, informujte své přátele o této možnosti, domluvte se, a nejpozději do čtvrtka dopoledne 17. června 2021 nahlašte zájem na moji adresu: KVV, počet knih a jméno kolegy, který si knihy 18. června v 9. 30 - 10 hod. proti hotové úhradě vyzvedne.
Bude málo času, prosíme při předání knih o přesnou částku (350 Kč x počet knih).

Děkuji, Václav Kameník, e-mail: 2pdb.kamenik@seznam.cz

----------------------

Znak KVV Prostějov

Odznak KVV Prostejov od roku 2002.JPG

Union European Paratroopers

Union European

Union European

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one