Motto: ÚKOL MUSÍ BÝT SPLNĚN.
Znovu a líp.jpg
Výbor KVV Prostějov nabízí svým členům návštěvu divadelního představení hry „Znovu a líp“ divadla Titans Praha dne 10.11.2017 v 19:00 hod. v Městském divadle v Prostějově.
Anotace
On je uznávaný spisovatel, elegán, má rád drahé pití, mladší ženy, tenis a obdiv. Ona je jeho manželka a už toho má dost. Z běžného odpoledne je najednou válka Roseových a z rodinného přítele, který je shodou okolností advokát, je najednou Jeho právník. A na návštěvu přijde i Její advokátka. Absurdní situace vyvrcholí rvačkou, ze které se On probudí v nemocnici a s amnézií. A co víc, o sobě si myslí, že je mu zase dvacet a svojí literaturou bude měnit svět. A o ní, že je ženou jeho života. Co by se stalo, kdybyste smazali uplynulé roky společného života a byli zase na začátku? Mladí, zamilovaní a plní ideálů? Ale jak to vlastně je s tou amnézií? A co s tím vším majetkem?!
Hrají: M. Daniel, K. Frejová, V. Vašák
K dispozici bude 20 lístků, cena 1 lístku je 320,- Kč. Akce je realizována za finanční spoluúčasti statutárního města Prostějova.
Zájemci o toto divadelní představení se nahlaste u kolegy Hájka, mobil 723241432, do 10.10.2017.
V rubrice"Poslední rozloučení" je editována smutná zpráva o úmrtí kpt.v.v. Standy Rychlého, zakládajícího člena KVV Chrudim.
Čest jeho památce.
06.12.2017 13:24:13
kvvprostejov
Prezident klubů výsadkových veteránů v ČR
Prezident klubů výsadkových veteránů v ČR
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one