Motto: ÚKOL MUSÍ BÝT SPLNĚN.
Dne 26.8.2015 předali předseda KVV Prostějov ing.Jidřich Čtverák, místopředseda KVV Prostějov František Lejsek a člen výboru Jaroslav Ondrejčák členu našeho KVV kol.Josefu Piskovi Čestný odznak armády ČR „Za zásluhy III.stupně“ za rozvoj výsadkových tradic a spolupráci s AČR.V družné besedě převažovaly krásné vzpomínky Josefa Pisky na službu u výsadkového vojska a to od Zákup až po Prostějov.
POZVÁNKA

Vážené kolegyně a kolegové,

podle plánu KVV na rok 2015 se ve dnech 16. – 18. 9. 2015 bude konat Sportovní setkání výsadkových veteránů a parašutistů na prostějovském letišti pod záštitou České parašutistické asociace.
Sportovní disciplíny se budou plnit v průběhu dne 17. 9. od 10,00 hodin. Zájemci se mohou účastnit shlédnutí sportovního klání a podpořit tak naše družstvo při plnění sportovních výkonů.
POZOR!!!
17.9. od 19,00 hodin zveme všechny členy klubu výsadkových veteránů Prostějov, kteří mají zájem účastnit se k přátelskému posezení s ostatními sportovci KVV ČR a SR u kytary a harmoniky a opékání špekáčků, Prosím potvrďte svoji účast do 15.8.

Do prostoru letiště se můžete dopravit od Žešova. Všichni jste srdečně zváni.

Výbor KVV Prostějov
Čestný odznak AČR.jpg
01.09.2015 15:31:03
kvvprostejov
Prezident klubů výsadkových veteránů v ČR
Prezident klubů výsadkových veteránů v ČR
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one